CsBania Najlepsze i Największy Portal Serwerów Cs

Clan Czeka Możesz i Ty w Nim Byc www.zombiekiller.dbv.pl ZAJERESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!

Ogłoszenie

91.121.193.29:7777 GRAND THEFT AUTO SAMP!!! ZAREJERSTRUJ SIE !!!! www.ZombiePlagues.fora.pl www.PSSZ.fora.pl ZAPRASZAMY!!!

#1 2009-08-27 08:38:38

Maksio

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 32
Punktów :   

Regulamin

[size=16[/size]Regulamin Graczy 1. Zakaz nadużywania mikrofonu (przeklinania, krzyczenia, piszczenia, wydawania dziwnych odgłosów itp.) toczenia rozmów nie związanych z życiem serwera, które mogą utrudnić rozgrywkę.
2. Zakaz obrażania innych (userów, adminów) w żaden sposób.
3. Zakaz używania wulgarnych nicków
4. Zakaz używania jakichkolwiek cheatów oraz ułatwiaczy gry (np.skrypty).
5. Spamowanie oraz reklamowanie innych serwerów
6. Zakaz wchodzenia na\za tekstury oraz w miejsca gdzie nie może wejść zombi (np.: dd1 skrzynia z szybą)
7. Zakaz blokowania,rozwalania LaserMin nie przeszkadzamy innym w ucieczce, grze >ostrzeżenie>kick>ban 30 min
8. Zombi nie kampi. Zombi powinno stosować się do zasad TP. W pojedynkę ciężko zabić\zarazić CT.
9. Ping powyzej 170 >ban 5min>ban 30min
10. Nagminne proszenie się graczy o Nemezisa/Survivora>ostrzeżenie>ban 30min
11. Admin służy pomocą, lecz nie jest Twoim sługą !
12. Nie chcesz - nie graj, nikt Cie nie zmusza. Albo trzymasz się zasad, albo odpadasz z gry. Twój wybór.

Regulamin admina na serwerze ZM

1. Admin utrzymuje porządek na serwerze.
2. Admin ma obowiązek aktywnie uczestniczyć w życiu serwera jak i forum.
3. Brak dłuższej aktywności admina na forum jak i serwerze (1 miesiąc) oznacza rezygnacje z pełnionych obowiązków tzn. utratę admina!
4. Admin wyciąga konsekwencje wobec graczy przez dostosowanie się do powyższego regulaminu
5. Wszystkie bany powyżej 60 minut musza być dokumentowane przez screen lub demko.
6. Każdy Administrator ma być twardy, nie wybuchać złością na każde przewinienie, człowiek nie jest doskonały i czasami warto przymknąć oko xD
7. Każdy Admin powinien dawać przykład, czyli nie łamać punktów regulaminu, a w szczególności nie Przeklinać i Cheatować
8. Admin jest dla graczy a nie gracze dla admina.

Offline

 

#2 2009-08-27 08:40:10

Lelek

ADMINISTRATOR!

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Regulamin

REGULAMIN Dobry SPOX ZAMYKAM!!!


OBSERWUJĘ CIĘ

Niech twoje plany będą ciemne i nieprzeniknione jak noc, a kiedy ruszysz, uderzaj jak błyskawica!

Offline

 
HUMOR!!!! W pubie siedzą Schmitt, Jussilainen i Małysz. Martin mówi: - Wiecie co, miałem kiedyś taki przypadek. Poszedłem do kina na "101 dalmatyńczyków", a na drugi dzień skoczyłem na średniej skoczni 101 metrów i wygrałem. Na to Jussilainen: - A ja kiedyś czytałem książkę "150 sposobów na stres". Na drugi dzień skoczyłem 150 metrów na dużej skoczni i też wygrałem! W tym momencie Małysz zrywa się jak oparzony, biegnie do wyjścia i krzyczy: - Trzeba odwołać zawody! Jutro skaczemy na mamuciej, a ja wczoraj przeczytałem "20 000 mil podmorskiej żeglugi"! Zgodnie z zapowiedziami rządu do roku 2012 ma powstać 600 km autostrad i dróg szybkiego ruchu. Rozważmy więc 1 km autostrady. Tak na prawdę to są 2 km, bo autostrada jest dwujezdniowa. Każda z jezdni ma (z założenia) 2 pasy ruchu + pas awaryjny, co w rzeczywistości daje juz 6 kilometrów. Czyli te 900 kilometrów to tak naprawdę 100 km. W najbliższych tygodniach Rząd postanowi, gdzie ulokować ten odcinek.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proanamotyle.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.gra-wladca-pierscieni.pun.pl www.europe.pun.pl